< powrót do bloga

książki zbliżające do siebie – „powrót z bambuko” katarzyna nosowska

Książki, Wszystkie wpisy

Czytanie Kasi Nosowskiej, to jak czytanie kogoś kogo się bardzo dobrze zna.
Lekka forma, z humorem, bez owijania w bawełnę, do tego bezkompromisowo prawdziwie i błyskotliwie – o sobie i o nas.

Felietony składające się na „Powrót z Bambuko”, to forma idealna na lato. Przeczytasz parę stron i możesz bez skrupułów biec do wody, kontynuować plażing-smażing albo zajać się czymkolwiek innym. Kasia poczeka, Kasia wybaczy, Kasia nie ma z tym problemu.

Druga książka Katarzyny Nosowskiej to refleksje:

  • o wejściu w niewidzialne pole awatara
  • o tym trzecim/tej trzeciej
  • o seksie, seksualizacji i seksualności
  • o duchowatości
  • o uczeniu się prawdy
  • o wyrastaniu na niszczonych lub niszczących
  • o lęku, wiele razy o lęku
  • o zdolności do samoopieki i samorozwoju

A nade wszystko o Bambuko i drodze do Krainy Przytomności, do której wiodą Schody Olśnień. Czyli o stawaniu się świadomym, myślącym i autonomicznym człowiekiem. Każdy z felietonów, może okazać się Twoim krokiem ścieżką Olśnienia.

„Życzę nam zbiorowego oprzytomnienia. Zaufania, które pozwoli bez lęku podwinąć rękawy i obnażyć delikatną skórę przed żywym człowiekiem, a on uczyni przed nami to samo i żadnemu z nas w wyniku tego aktu nie stanie się krzywda”.

Dołączam do życzeń.

Wszystkie wpisy >

o nas

Jesteśmy specjalistami zdrowia psychicznego

Głównym obszarem naszej pracy jest psychoterapia dorosłych i starszej młodzieży.  Oferujemy konsultacje psychiatryczne dla osób pełnoletnich. Wykonujemy badania neuropsychologiczne w każdym wieku.

Podchodzimy indywidualnie do każdego kto do nas przychodzi. Podstawą naszej pracy jest tworzenie bezpiecznej relacji. Dzięki niej można odkrywać te części siebie, dla których dotąd nie było miejsca.

Nasz zespół terapeutów uważnie Cię wysłucha, zrozumie Twoje doświadczenia i stworzy przestrzeń, w której możesz bezpiecznie podzielić się swoimi myślami i uczuciami.